Klasická masáž – (švédska) je sústava základných masérskych hmatov, ktoré sa vykonávajú na tele masírovaného za účelom uvoľnenia, alebo tonizujúcim účinkom. Ak je vykonávaná pomaly – uvoľňuje, ak je vykonávaná rýchlo – tonizuje, dráždi. Klasická masáž obsahuje okrem základných hmatov aj rôzne iné techniky a pomocou týchto dochádza k prinavráteniu pôvodnej svalovej kondície – rekondičná masáž.

Športová masáž – je usporiadaný súbor vhodných masérskych hmatov, ktorý pomáha športovcovi zbavovať sa únavy, alebo sa pripraviť na podanie maximálneho športového výkonu.

Masáž lávovými kameňmi – patrí medzi najlepšie terapie na celkovú relaxáciu a regeneráciu organizmu. Táto masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov v súčinnosti s esenciálnym olejom. Masáž lávovými kameňmi prináša uvoľnenie, odstraňuje napätie a stres, zlepšuje krvný obeh a metabolizmus, harmonizuje meridiány a čakry.

Lymfatická celotelová masáž – je liečebná masáž, ktorou pôsobíme na lymfatický systém. Sústavou špeciálnych hmatov pomáhame – urýchľujeme tok lymfy v tele. Pri tejto masáži tlačíme lymfu z medzibunkového priestoru – interstícia, cez príslušné lymfatické uzliny až do konečných uzlín, kde sa lymfa vlieva do sútoku hrdelnej a pažnej žili a tým aj do krvného obehu. Táto masáž sa vykonáva veľmi jemne a pomaly, má ukľudňujúci účinok. Zlepšuje funkciu lymfodrenážneho systému a urýchľuje odtok únavových a odpadových látok z tela. Lymfodrenáž je obzvlášť vhodná pre večne vystresovaných a uponáhľaných ľudí.

Baby masáž – Baby masáž je veľmi jemné a citlivé masírovanie celého detského tela pomocou oleja. U detí je hmat jedným z najvyvinutejších zmyslov a teda aj formou komunikácie. Niet krajšieho pocitu ako keď vidíte že sa vášmu bábätku masáž páči a počas nej sa vám úplne poddá.

Tehotenská masáž – Táto masáž predstavuje individuálnu terapiu pre ženy vo všetkých mesiacoch tehotenstva aj po pôrode. Dôležitosť týchto masáží býva často podhodnotená a pritom účinky sú jasne viditeľné nielen na fyzickej ale aj psychickej stránke života tehotnej ženy.

Detoxikačná masáž – Výhodou tejto masáže je spojenie dotykovej terapie, cieleného silného prekrvenia, vynikajúcich účinkov medu a detoxikácie organizmu priamo cez pokožku. Metóda masáže medom je vhodná pri tzv. civilizačných chorobách a ich prevenci.

Reflexológia chodidla – Podľa čínskej teórie sú reflexné zóny po celom tele, ale najúčinnejšie sú na chodidle. Pretože sú najviac zaťažované a odjakživa boli priamo spojené so zemou. Pôsobením na reflexnú zóny sa zlepšuje krvný obeh. Funkcia krvného obehu nespočíva iba v okysličení organizmu, ale ide zároveň o výživu orgánov, zásobovanie tela hormónmi, správne rozloženie antiteliesok, zabezpečenie  odsunu splodín látkovej výmeny. Poruchu organizmu (orgánov i svalov) možno teda zlepšiť zabezpečením správneho prekrvenia organizmu.